Wczoraj czyli 5-go lutego odbyła się po raz 51 ulubiona impreza wszystkich Amerykanów czyli  Super Bowl 2017. 

Super Bowl choć jest widowiskiem typowo sportowym jest także wydarzeniem przy okazji którego odbywa się pokaz wszelkich najnowszych trailerów filmowych, klipów oraz reklam. To niezwykły wieczór dla branży reklamowych, informacje o najnowszych produktach prestiżowych firm docierają podczas całego wieczoru do większości Amerykanów, dlatego też za 30 sekundowy spot podczas imprezy należy zapłacić  aż 5 milionów dolarów!  Warto zapoznać się z najnowszymi nowinkami kina dlatego też złożyłam Wam listę trailerów które zostały wyświetlone podczas imprezy oraz 2 filmiki z kompilacją niebanalnych reklam światowej sławy marek, które znajdziecie na samym dole. Co najciekawsze, w jednej z tych kompilacji pojawia się  polski wątek w filmie marki Hyundai , w pierwszych sekundach spotu mamy okazję zobaczyć bazę wojskową w Żaganiu gdzie stacjonują amerykańscy żołnierze.

Trailery:

1. Stranger Things 2
Długo oczekiwana przez wszystkich fanów zapowiedź kultowego serialu Netflixa.

2. The Handmaid’s Tale 
To nowa seria od Hulu którzy bardzo chcą przebić się przez jakość seriali Netflixa. Może tym razem się uda? Zapowiada się intrygująco.

3. Ghost in the Shell
Adaptacja kultowej mangi Masamune Shirowa w której będziemy mogli zobaczyć Scarlett Johansson. Premiera już 31 marca 2017 roku.

4. The Fate of the Furious czyli Szybcy i wściekli 8
21 kwietnia 2017 roku odbędzie się kinowa premiera ósmej części. Co ciekawe na ekran może powrócić postać Paula Walkera. Kolejne epizody zobaczymy również w 2019 oraz 2021 roku.

5. Pirates of the Caribbean Dead Men Tell No Tales czyli Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara.
Kolejna część przygód Jack’a Sparrowa granego prze Johnnego Deppa będzie miała swoją premierę 27 maja 2017 roku.

6. Transformers The Last Knight Transformers: Ostatni Rycerz
Piata odsłona serii o zrobotyzowanych autach.

7. Guardians of the Galaxy 2 Strażnicy Galaktyki 2
Kontynuacja podróży przez kosmos Petera Quilla i jego ekipy.

8. A Cure For Wellness czyli Lekarstwo na życie
Premiera już w lutym tego roku. Opowieść o idyllicznym miejscu które leczy wszelkie problemy naszego świata, jak się później okazuje, nie wszystko jest takie piękne jakim się wydaje.

9. John Wick 2
Druga część przygód byłego płatnego mordercy Johna Wicka

10. Logan
Trzecia część o przygodach Wolverine’a

11. Baywatch czy Słoneczny Patrol
Wielki powrót przygód ratowników z serialu popularnego w latach ’90. Tym razem będziemy mogli podziwiać nowych odtwórców ról w pełnometrażowym filmie. Premiera kinowa 12 maja 2017 roku.

12. Life
Ryan Reynolds i Jake Gyllenhaal należą do ekipy Międzynarodowej Stacji Kosmicznej która zajmuje się badaniem próbek z Marsa. Ich odkrycia zmieniają bieg historii.

Reklamy:

Oto dwie kompilacje reklam Super Bowl 51. W drugiej w 5:46 rozpoczyna się reklama kręcona w Polsce.

Na który film z zapowiedzi najbardziej czekacie? A może jakoś szczególnie spodobała wam się któraś z reklam? Koniecznie dajcie znać!

 Dzięki za odwiedziny! 

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.